Επιτυχόντες 2013

ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΒΕΝΕΤΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΡΕΘΥΜΝΟ
ΑΛΕΓΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΑΛΕΞΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ)
ΑΛΕΞΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ Κ ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΚΗ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗ ΧΡΥΣΗ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΑΜΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΜΗΝΑΣ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΑΜΠΑΤΖΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΞΑΝΘΗ)
ΑΟΥΙΝΤΑ ΚΥΡΙΛΛΟΣ ΜΗΧ.ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΣΠΑΡΤΗ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΧΑΝΙΑ)
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΗΧ.ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΣΠΑΡΤΗ
ΑΡΑΚΑΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΒΑΒΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΒΕΡΕΡΟΥΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΒΙΒΙΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΜΑΘ. ΚΑΙ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘ. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΒΙΒΙΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε (ΑΘΗΝΑ)
ΒΙΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΛΑΜΙΑ
ΒΟΥΖΟΥΝΕΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΒΡΙΣΙΜΙΤΖΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΤΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΓΑΛΑΝΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΓΑΛΑΝΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ ΠΕΝΝΥ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΓΙΑΛΑΜΑ ΗΛΙΑΝΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
ΓΚΟΓΚΟΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΔΙΟΙΚ.ΕΠΙΧ. ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
ΔΑΓΚΩΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΛΥΔΙΑ ΧΡΥΣΗ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΔΡΟΣΑΤΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ ΜΑΘ. ΚΑΙ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘ. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΖΕΡΒΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΖΕΡΒΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
ΖΕΡΒΟΥ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΤΡΙΚΑΛΑ)
ΖΕΡΒΟΥ ΝΙΚΗ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΝΑ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΙΑΤΡΟΥΔΗ ΣΟΦΙΑ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΚΑΒΒΑΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΣΑΝ)
ΚΑΒΛΕΝΤΖΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΑΚΑΜΑΝΟΥΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ(ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΑΛΑΦΑΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΑΛΛΕΡΓΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΗΛΕΚ..ΜΗΧ. ΚΑΙ ΜΗΧ. ΥΠΟΛΟΓ ΧΑΝΙΑ
ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΚΑΜΑΡΗΣ ΜΗΝΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΚΑΜΠΑΝΟΥ ΝΙΚΗ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΚΑΡΑΝΤΙΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΑΡΒΟΥΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ. & ΜΗΧ. ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΑΣΣΩΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
ΚΑΣΤΑΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΚΑΤΡΙΑΔΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚ/ΣΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟ
ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΗΧ.ΜΗΧ. Τ.Ε.(ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΑΤΣΙΦΑΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΕΛΑΙΔΗ ΑΡΓΥΡΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΟΚΟΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΟΚΟΡΕΛΙΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ)
ΚΟΚΟΤΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΚΟΡΤΣΙΝΙΔΗ ΣΥΜΕΛΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΟΤΣΙ ΚΛΕΜΠΕΝΙΛΝΤΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΟΥΜΑΚΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΟΥΝΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ(ΠΑΤΡΑ)
ΚΟΥΝΑΛΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΟΥΡΛΕΤΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΚΟΥΤΣΟΠΕΤΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ)
ΚΥΘΡΑΙΩΤΗ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
ΛΑΖΑΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΛΑΤΣΗ ΜΑΝΟΥΣΑΚΙΕ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
ΛΕΝΑΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝ/ΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧ/ΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ)
ΛΟΥΛΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΕΛΙΝΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΜΑΚΡΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΑΚΡΟΜΙΧΑΛΑΚΗ ΑΘΗΝΑ ΡΑΔΙΟΛΟΓΙΑΣ Κ ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
ΜΑΝΙΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΜΑΛΙΑΔΑ)
ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΑΝΙΑ)
ΜΑΝΩΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΣΟΕΕ)
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΜΑΥΡΑΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΑΥΡΙΚΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΜΕΡΤΙΡΙ ΚΡΙΣΤΟ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
ΜΙΓΑΔΗ ΜΙΡΑΝΤΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΙΣΣΙΡΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΑΣΟΝΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε (ΧΑΝΙΑ)
ΜΠΑΛΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΠΑΦΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΜΠΡΙΝΤΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΠΡΟΥΚΑ ΑΙΝΤΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ)
ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΝΤΕΛΕΦΕΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΞΗΜΕΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΑΤΡΑ)
ΠΑΓΚΑΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΠΑΝΤΑΖΟΓΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΤΕΧΝ/ΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧ/ΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ)
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΑΝΙΑ)
ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΚΑΡΩΝ (ΣΙ) ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ (ΣΜΑ)
ΠΑΤΡΑΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΕΡΡΙ ΕΝΤΖΙΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΗΛΙΟΥΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΛΑΝΤΖΟΥΝΑΚΗ ΑΡΙΣΤΕΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ)
ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΣΑΚΚΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΣΕΤΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΣΗΦΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΣΙΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΣΚΑΝΔΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΣΚΑΝΤΖΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧ. (ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
ΣΚΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΑΪΚΗΣ & ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ (ΑΡΤΑ)
ΣΚΟΥΛΟΥΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΣΜΥΡΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΜΗΧ. ΜΗΧ. Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΣΟΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΕΘΝΩΝ Κ ΕΥΡΩΠ.ΟΙΚ. ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΣΟΕΕ)
ΣΟΥΛΤΑΤΟΥ ΒΕΝΙΖΕΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΣΠΕΓΚΑ ΕΙΡΗΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΣΤΡΑΤΑΚΗ ΜΑΙΡΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΧΑΝΙΑ
ΣΤΡΑΤΑΚΗ ΒΑΣΩ ΧΗΜΕΙΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΣΥΓΓΕΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΣΥΝΑΔΙΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΝΙΑ)
ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΣΦΑΚΙΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΤΑΜΙΩΛΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΑΜΙΩΛΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΤΑΜΠΑΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
ΤΕΡΖΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΤΖΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΤΖΕΡΜΙΑ ΑΘΗΝΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΤΡΟΥΛΛΙΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΤΣΙΜΠΟΥΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΤΣΙΧΛΑΚΗ ΑΣΗΜΙΝΑ ΕΙΡΗΝΗ ΜΗΧ. ΠΛΗΡ. Τ.Ε. (ΛΑΜΙΑ)ΚΑΤ. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΙΚΤΥΩΝ Τ.Ε.2. ΜΗΧ. Η/Υ Τ.Ε. 3. ΜΗΧ. ΛΟΓ. Τ.Ε..
ΤΣΙΧΛΗ ΜΑΡΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΤΣΟΜΙ ΖΩΪΤΣΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΦΛΟΥΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ)
ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΑΝΙΑ)
ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΦΡΑΓΚΟΥΛΑΚΗ ΕΥΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ Κ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΛΙΚΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΧΑΙΡΕΤΗ ΕΛΠΙΔΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΧΑΜΑΛΑΚΗ ΑΛΚΥΟΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΧΑΡΚΟΥΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΧΑΤΖΗΑΝΕΣΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΧΑΤΖΗΚΩΝ/ΝΟΥ ΜΑΡ/ΝΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΣΠΑΡΤΗΣ (ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ)
ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ ΜΗΧ.ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΧΑΤΖΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΧΝΑΡΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑ ΠΑΤΡΑΣ
ΧΩΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ
ΨΙΣΤΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)