Επιτυχόντες 2007-2008

ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΦΑΡΜ. ΞΕΝ. ΓΛΩΣ. ΣΤΗ ΔΙΟΙΚ. & ΣΤΟ ΕΜΠΟΡ.  ΗΠΕΙΡΟΥ (ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ)
ΑΓΙΟΡΓΙΩΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΑΛΕΒΙΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΜΑΤΙΚΗΣ ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ
ΑΜΑΡΓΙΑΝΙΤΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
ΑΡΕΤΙΝΗ ΜΑΡΙΑ ΠΑΙΔ/ΚΟ ΔΗΜΟΤ. ΕΚΠ/ΣΗΣΗ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΑΣΛΑΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ  ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΒΑΛΗΡΑΚΗ-ΒΑΛΙΡΗ ΕΛΕΝΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΒΑΡΔΑΚΗ ΕΛΛΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΙΟΙΚ. ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΕΚΜ/ΣΕΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ  ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΒΑΡΔΑΞΗΣ ΧΑΡΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ  ΚΡΗΤΗΣ (ΧΑΝΙΑ)
ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ)
ΒΑΤΣΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ  ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΒΕΡΜΠΙΣΚΑΓΙΑ ΌΛΓΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ  ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΧΑΝΙΑ)
ΒΟΖΙΚΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΦΙΛ/ΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΒΟΥΙΔΑΣΚΗ ΜΑΡΙΑ ΟΡΓΑΝ. & ΔΙΟΙΚ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
ΒΡΑΝΟ ΒΑΣΙΛΙΚΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΓΑΒΡΙΛΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΦΑΡΜ. ΠΛΗΡΟΦ. ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ&ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΠΑΤΡΑΣ(ΑΜΑΛΙΑΔΑ)
ΓΑΒΡΙΛΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ)
ΓΙΑΛΑΜΑ ΣΟΦΙΑ ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΓΙΑΛΙΤΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΤΗΛΕΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΑΡΤΑ)
ΓΙΑΛΙΤΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΓΙΑΝΝΟΥΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΠΙΣΤ. ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (ΣΕΡΡΕΣ)
ΓΙΑΝΤΣΕΚΟ ΕΛΕΝΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ  ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΓΚΑΒΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΔΑΓΑΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΔΑΓΚΩΝΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ  ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΆΝΝΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤ. ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΔΙΑΚΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΔΙΑΛΥΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ  ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΖΕΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΠΑΤΡΑΣ
ΖΕΜΠΙΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΖΕΡΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΖΙΟΥ ΓΕΡΙΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΚΛΕΙΩ ΑΝΘΟΚΟΜΙΑΣ – ΑΡΧΙΤΕΚΤ. ΤΟΠΙΟΥ  ΗΠΕΙΡΟΥ (ΆΡΤΑ)
ΙΕΡΑΠΕΤΡΙΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ  ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΑΒΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ  ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΑΛΑΘΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΑΛΛΕΡΓΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ  ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΑΛΛΕΡΓΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ  ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΑΛΟΧΡΙΣΤΙΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΑΛΥΒΙΑΝΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΕΠΙΣΤ. & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΛΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΑΛΥΚΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΑΜΕΝΟΒΑ-ΜΗΤΚΟΒΑ ΕΛΕΟΝΟΡΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ  ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΑΜΗΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΑΠΕΛΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΠΑΙΔ/ΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ ΕΙΡΗΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΑΡΙΩΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΑΡΟΥΖΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ&ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠ/ΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ(ΒΟΛΟΣ)
ΚΑΣΑΠΑΚΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤΙΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ & ΨΑΛΤΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΑΣΤΡΙΤΣΗ ΟΛΓΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΑΤΣΑΡΑΚΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΠΟΛ. ΔΟΜΙΚΩΝ ΈΡΓΩΝ  ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΑΤΣΑΡΑΚΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ & ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΧΑΝΙΑ)
ΚΑΤΣΟΓΡΙΔΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΕΦΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΑ ΠΟΙΜΑΝΤΙΚΗΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΙΟΥΡΤΣΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΟΚΟΛΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΚΟΜΜΑΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΑΣ/ΓΙΑΣ& ΔΙΑΧ/ΣΗΣ ΠΕΡ/ΝΤΟΣ&ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΘΡΑΚΗΣ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)
ΚΟΝΑΚΗ ΘΕΟΚΛΙΤΗ ΠΟΙΜΑΝΤΙΚΗΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
ΚΟΝΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΟΝΣΟΛΑΚΗ ΑΛΙΚΗ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΩΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΝΣΟΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ (ΧΑΝΙΑ)
ΚΟΡΝΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΟΡΝΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ & ΠΟΛΥΜΕΣΩΝ  ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΟΡΝΑΡΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΣΕΛΕΝΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ  ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΟΥΔΟΥΜΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΠΙΣΤ. ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΟΥΡΟΥ ΣΟΦΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ  ΠΑΤΡΑΣ (ΠΥΡΓΟΣ)
ΚΟΥΤΡΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΥΤΣΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ & ΠΟΛΥΜΕΣΩΝ  ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΡΑΝΙΩΤΑΚΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΕΦΑΡΜ. ΠΛΗΡΟΦΟΡ. ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ & ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ (ΛΕΥΚΑΔΑ)
ΚΩΤΣΗ ΈΛΣΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ  ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΛΑΡΙ ΦΙΟΡΙΛΝΤΑ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
ΛΕΜΟΝΑΚΗΣ ΆΓΓΕΛΟΣ ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ & ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΛΙΑΝΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΙΕΘΝΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ ΠΕΛΟΠ/ΣΟΥ (ΚΟΡΙΝΘΟΣ)
ΛΙΑΝΤΡΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΛΙΒΑ ΕΥΓΕΝΙΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΛΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΠΙΣΤ. & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΛΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗ ΕΥΔΟΞΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΜΑΚΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ  ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΑΚΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΜΑΚΡΥΔΑΚΗ ΑΘΗΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΜΑΝΙΔΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΜΑΝΙΔΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΠΟΛ. ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ  ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΙΑΣΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΜΑΡΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΧΙΟΣ)
ΜΑΡΚΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΠΟΛΙΤ. ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΗΜ. ΔΙΟΙΚ. ΑΘΗΝΑΣ
ΜΑΡΚΑΤΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΑΡΚΑΤΑΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΑΣΤΟΡΑΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥΜΕΣΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΑΣΤΟΡΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΜΑΤΘΑΙΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧ/ΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΜΑΤΘΑΙΑΚΗ ΕΡΑΣΜΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΑΤΘΑΙΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΜΑΥΡΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΆΝΝΑ ΕΠΙΚ/ΝΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖ. ΕΝΗΜΕΡ. ΑΘΗΝΑΣ
ΜΗΛΙΑΡΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΜΗΛΙΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΦΑΡΜ. ΠΛΗΡΟΦ. ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ & ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΜΗΝΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΗΣΩΚΑ ΝΤΑΝΙΕΛΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΜΗΧΑΗΛΙΔΟΥ ΧΡΥΣΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΜΙΧΕΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ  ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΚΡΤΣΙΑΝ ΛΟΥΣΙΝΕ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΜΠΑΓΚΕΡΗΣ ΒΕΝΙΑΜΙΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΜΠΕΛΙΟΥΛΙΑ ΙΩΑΝΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΚΛ/ΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ & ΨΑΛΤΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΠΙΚΑΚΗΣ ΜΥΡΩΝ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΠΙΤΣΑΚΑΚΗ ΝΙΚΗ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓ/ΡΙΩΝ  ΛΑΡΙΣΑΣ
ΜΠΡΙΝΤΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ  ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΝΕΟΝΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΝΟΥ
ΝΙΚΗΦΟΡΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΔΙΑΧ. ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΟΥ ΠΕΡ/ΝΤΟΣ&ΝΕΩΝ ΤΕΧΝ/ΓΙΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ(ΑΓΡΙΝΙΟ)
ΝΙΝΙΤΣΟΥΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ  ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΝΤΕΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΝΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΞΗΜΕΡΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ  ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΞΗΡΟΥΧΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΦΥΣΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΞΥΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΛΩΣΣΑΣ,ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ&ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΠΑΡΕΥΞΕΙΝΙΩΝ ΧΩΡΩΝ(ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΞΥΛΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ ΠΟΛ. ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΞΥΛΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΞΥΠΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧ/ΣΕΩΝ ΑΓΡ/ΙΚΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤ.& ΤΡΟΦ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
ΞΥΠΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΦΥΣΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΑΓΚΑΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΑΓΚΑΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΟΛ. ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ  ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΧΗΜΕΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΡΟΔΟΣ)
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΦΥΣΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ & ΠΟΛΥΜΕΣΩΝ  ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΥΛΗ ΣΟΦΙΑ ΧΗΜΕΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΑΠΑΜΑΤΘΑΙΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ
ΠΑΠΑΝΔΡΟΥΛΙΔΑΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΙΚΑΡΩΝ ΙΠΤΑΜΕΝΟΙ
ΠΑΠΑΤΖΑΝΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤ. ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΠΑΤΗΝΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΠΕΔΙΑΔΙΤΑΚΗ ΑΛΚΙΩΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΠΕΔΙΩΤΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΠΙΣΤ. & ΤΕΧΝΟΛ. ΥΛΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΕΛΛΟΥΜΠΗ ΕΝΕΙΝΤΑ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΠΕΡ/ΛΟΝΤΟΣ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ (ΧΑΝΙΑ)
ΠΕΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ  ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΕΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΠΕΤΡΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΠΕΤΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΟΠΤΙΚΗΣ & ΟΠΤΟΜΕΤΡΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ (ΑΙΓΙΟ)
ΠΕΤΡΟΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ (ΣΠΑΡΤΗ)
ΠΙΤΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΠΡΕΒΕΖΑ)
ΠΛΑΪΤΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
ΠΛΑΪΤΗΣ ΧΑΡΙΤΩΝ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΡΙΝΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΛ. ΔΟΜΙΚΩΝ ΈΡΓΩΝ  ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΡΑΠΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΤΗΛΕΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΑΡΤΑ)
ΡΟΓΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΡΟΥΚΟΥΝΑΚΗ ΠΕΛΑΓΙΑ ΕΦΑΡΜ. ΞΕΝ. ΓΛΩΣ. ΣΤΗ ΔΙΟΙΚ. & ΣΤΟ ΕΜΠΟΡ.  ΗΠΕΙΡΟΥ (ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ)
ΣΑΒΕΤΑ ΤΖΑΝΙΝΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΣΑΒΙΟΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΣΑΡΑΝΤΙΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΣΕΛΜΑΝΑΪ ΑΡΛΙΝΤ ΠΟΛ. ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΣΗΦΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ  ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΣΗΦΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΣΗΦΑΚΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ  ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΣΚΟΥΤΕΛΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΣΜΑΡΑΓΔΑΚΗΣ ΑΜΒΡΟΣΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ  ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΣΟΥΕΝΤ ΗΛΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΕΡΓΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΣΠΙΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ  ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ (ΔΙΔΥΜΟΧΟ)
ΣΤΑΜΑΤΕΡΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΠΟΛ. ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ  ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΕΜΠΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΦΗΜΗΣΗΣ  ΚΡΗΤΗΣ (ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ)
ΤΑΓΚΟΥΔΗ ΕΙΡΗΝΗ ΦΥΣΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ
ΤΑΛΙΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ  ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ   ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΤΖΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ  ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΤΖΑΝΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)
ΤΟΥΒΛΕΛΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΕΥΣΕΒΙΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΚΛ/ΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΚΑΙ ΨΑΛΤΙΚΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ
ΤΡΙΒΥΖΑΔΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΤΡΟΥΛΗ ΕΡΑΣΜΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΤΡΥΠΙΔΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΙΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΤΣΑΚΟΥΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΤΣΑΟΥΣΙ ΚΛΑΡΑ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ  ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)
ΤΣΙΧΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΤΣΙΧΛΑΚΗ ΕΛΛΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΦΑΡΣΑΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΗΛΕΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΑΡΤΑ)
ΦΑΣΟΥΛΑ ΕΙΡΗΝΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΚΛ/ΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΚΑΙ ΨΑΛΤΙΚΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ
ΦΑΣΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΦΙΟΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
ΦΟΥΚΑΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΡΟΔΟΣ)
ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
ΦΡΑΓΚΙΑΔΟΥΛΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΡΟΔΟΣ)
ΧΑΙΡΕΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΔΙΟΙΚ. ΜΟΝΑΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ & ΠΡΟΝΟΙΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΧΑΛΕΥ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ ΦΙΛ/ΦΙΑΣ ΠΑΙΔ/ΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ  ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΧΑΡΤΟΦΥΛΑΚΑ ΘΕΟΝΥΜΦΗ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΕΚΠ/ΣΗΣ & ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛ. ΗΛΙΚΙΑ (ΠΑΤΡΑ)
ΧΑΤΑ ΜΑΡΙΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΧΑΤΖΗΑΔΑΜ ΙΩΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ-ΣΥΝΕΤ/ΚΩΝ ΕΠΙΧ. & ΟΡΓΑΝ.  ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΧΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ  ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥΜΕΣΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΧΡΟΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΨΑΡΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
ΨΑΡΟΛΟΓΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΧΗΜΕΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΨΑΡΟΥΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)