Επιτυχόντες 2009

ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ  ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΑΝΕΘΡΕΠΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ  ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
ΒΑΚΙΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ
ΒΑΡΔΑΛΑΧΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΒΑΡΔΑΛΑΧΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΠΟΛΥΜΕΣΩΝ  ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΑΡΙΣΔΗΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΒΛΑΧΟΥ ΝΙΚΗ-ΜΑΡΙΑ ΠΑΙΔ/ΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΓΙΑΣΑΦΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ (ΧΑΝΙΑ)
ΓΚΑΓΚΑΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΓΛΥΤΣΟΥ    ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ  ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΠΟΛΥΜΕΣΩΝ  ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΠΟΛΥΜΕΣΩΝ  ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΔΕΤΟΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗ ΑΘΗΝΑ ΠΑΙΔ/ΚΟ ΔΗΜΟΤ.ΕΚΠ/ΣΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΖΑΙΜΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧ/ΕΩΝ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ & ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΖΑΜΠΕΤΑΚΗ ΕΛΠΙΝΙΚΗ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΔΙΟΙΚ. ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (ΣΥΔ)
ΖΟΥΛΗ ΑΣΗΜΙΝΑ ΜΕΘΟΔΟΛΟΓΙΑΣ ΙΣΤΟΡ. & ΘΕΩΡΙΑΣ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΖΩΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ  ΚΡΗΤΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΙΑΤΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧ/ΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΚΑΒΒΑΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΞΑΝΘΗ)
ΚΑΛΛΙΓΙΑΝΝΗ-ΣΟΦΙΚΙΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΛΗΜΝΟΣ)
ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
ΚΑΝΑΚΗ ΟΥΡΑΝΙΑ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΑΝΔΑΝΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΑΝΔΡΕΑΣ ΛΟΙΣΤΙΚΗΣ  ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜ. ΣΧΕΔ. & ΠΛΗΡΟΦΟΡ. ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ  ΚΡΗΤΗΣ (ΑΓ.ΝΙΚΟΛ)
ΚΑΣΣΩΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΚΑΤΑΛΑΓΑΡΙΑΝΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ  ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΑΤΣΑΡΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΚΑΤΣΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΛΟΙΣΤΙΚΗΣ  ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΠΕΡ/ΛΟΝΤΟΣ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ (ΧΑΝΙΑ)
ΚΟΡΝΑΡΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ  ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΟΥΤΡΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ  ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΟΥΤΣΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΣΠΑΙΤΕ ΑΘΗΝΩΝ
ΛΑΚΙΩΤΑΚΗ ΑΡΓΥΡΗ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΠΕΡ/ΛΟΝΤΟΣ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ (ΧΑΝΙΑ)
ΛΑΜΠΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧ/ΣΕΩΝ ΑΡΓΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ & ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΛΑΜΠΡΙΝΟΥΔΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΛΙΒΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ (ΧΑΝΙΑ)
ΜΑΝΑΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΣΑΜΟΣ)
ΜΑΝΙΟΥΔΑΚΗ ΑΣΗΜΙΝΑ-ΕΛΕΥΘΕΡ. ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΑΝΙΩΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΠΟΛΥΜΕΣΩΝ  ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΑΡΑΘΙΑΝΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΕΚΠ/ΣΗΣ & ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛ. ΗΛΙΚΙΑ ΠΑΤΡΑΣ
ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
ΜΑΤΑΛΛΙΩΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΜΑΥΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΜΕΤΟΧΙΑΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΜΟΥΣΤΑΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΦΑΡΜ. ΞΕΝ. ΓΛΩΣΣΩΝ ΣΤΗ ΔΙΟΙΚ. & ΣΤΟ ΕΜΠΟΡΙΟ  ΗΠΕΙΡΟΥ
ΜΠΑΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ  ΚΡΗΤΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΜΠΕΚΙΡΑΙ ΜΙΧΑΗΛ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ  ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ  ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΜΠΡΙΤΖΟΛΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΠΟΛΥΜΕΣΩΝ  ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΝΑΘΕΝΑ ΕΛΕΝΗ ΠΑΙΔ/ΚΟ ΔΗΜΟΤ.ΕΚΠ/ΣΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΝΤΑΓΚΙΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΞΕΝΙΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΙΟΝΙΟΥ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΠΟΛΥΜΕΣΩΝ  ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΑΠΑΔΑΚΑΚΗ ΜΕΛΑΝΘΙΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΝΑΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ-ΧΡΗΜΑΤ/ΜΙΚΩΝ ΜΑΘ. ΑΙΓΑΙΟΥ (ΣΑΜΟΣ)
ΠΑΠΑΔΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΟΙΣΤΙΚΗΣ  ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΠΑΠΑΝΔΡΟΥΛΙΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
ΠΑΠΑΝΔΡΟΥΛΙΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΘΡΑΚΗΣ
ΠΑΠΑΝΤΩΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΝΟΥ
ΠΑΣΠΑΛΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝ. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝ. ΥΠΟΛΟΓ. ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΚΡ
ΠΑΤΕΝΤΑΛΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ  ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΠΕΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΠΕΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΠΕΤΟΥΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-ΑΙΚΑΤ. ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ  ΠΑΤΡΑΣ
ΠΛΑΙΤΑΚΗ ΑΝΝΑ ΦΙΛ/ΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝ. ΣΠΟΥΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΠΛΕΥΡΙΤΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΟΛΥΔΩΡΟΥ ΣΙΣΥ ΧΗΜΙΚΟ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ ΑΘΗΝΑ
ΡΑΠΤΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΡΑΣΙΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧ/ΣΕΩΝ ΑΡΓΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ & ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΡΟΥΚΟΥΝΑΚΗ ΠΕΛΑΓΙΑ ΑΡΧΕΙΟΝΟΜΙΑΣ & ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ ΙΟΥΝΙΟΥ (ΚΕΡΚΥΡΑΣ)
ΡΟΥΜΠΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΡΟΥΣΟΧΑΤΖΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΣΕΛΜΑΝΑΙ ΑΝΙΕΖΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΣΠΥΘΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ  ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ  ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΣΑΚΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
ΣΤΡΑΤΗΓΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ (ΝΑΥΠΛΙΟ)
ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ  ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΤΖΑΝΑΚΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΧΗΜΕΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΤΖΑΝΑΚΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ  ΚΑΒΑΛΑΣ (ΔΙΔΥΜΟΧΟ)
ΤΟΠΑΛΙΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΔΑΝΑΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΤΣΙΡΙΝΤΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ  ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΤΣΙΧΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ  ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ  ΚΡΗΤΗΣ (ΣΗΑ)
ΧΑΝΙΑΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΔΙΔΑΚΤΙΚΗΣ ΤΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΧΑΤΖΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ  ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΧΑΤΖΗΠΑΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΨΑΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΟΙΣΤΙΚΗΣ  ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΨΥΛΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ-ΣΥΝΕΤ/ΚΩΝ ΕΠΙΧ. & ΟΡΓΑΝ.  ΜΕΣΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΩΡΟΛΟΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΠΙΣΤ. & ΤΕΧΝΟΛ. ΥΛΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)