Επιτυχόντες 2014

ΑΕΡΑΚΗ    ΡΟΔΑΝΘΗ-ΜΑΡΙΝΑ    ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗ    ΧΡΙΣΤΙΝΑ    ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΛΕΒΙΖΑΚΗ     ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ    ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΛΕΞΑΚΗ    ΜΑΡΙΑ ΚΡΥΣΤΑΛΛΕΝΙΑ    ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΣΠΑΡΤΗ)
ΑΛΕΞΑΚΗ     ΜΑΡΙΑ    ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΑΛΙΜΠΕΡΤΗ    ΕΛΕΝΗ    ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ    ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ    ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΑΝΤΩΝΟΓΙΑΝΝΑΚΗ    ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ    ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΟΔΟΣ)
ΒΕΛΕΝΤΑΚΗ    ΜΑΡΙΑ    ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΒΑΡΑΓΓΟΥΛΗΣ    ΣΠΥΡΙΔΩΝ    ΦΥΣΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΒΑΡΒΑΡΕΣΟΣ    ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ-ΑΓΓΕΛΟΣ    ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΒΑΣΙΛΑΚΗ    ΑΘΗΝΑ    ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ    ΠΑΝΤΕΛΗΣ    ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (Σ.Μ.Υ.) - ΟΠΛΑ
ΒΕΙΣΑΚΗΣ    ΣΤΕΦΑΝΟΣ    ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΒΕΡΒΕΛΑΚΗ    ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ    ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΒΕΡΒΕΛΑΚΗ    ΑΝΔΡΙΑΝΗ    ΦΥΣΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΒΛΑΣΤΟΥ    ΑΝΝΑ    ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ)
ΒΟΛΙΤΑΚΗ    ΜΑΡΙΑ-ΧΑΡΑ    ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΒΡΑΔΗΣ    ΝΙΚΟΛΑΟΣ    ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΑΛΑΝΑΚΗ    ΜΑΡΙΑ    ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΓΚΙΩΝΗ     ΑΝΝΑ    ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΔΑΚΑΝΑΛΗΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ    ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΔΟΥΛΟΥΦΑΚΗΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ    ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΔΥΣΣΕΑΚΗ    ΠΕΛΑΓΙΑ    ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ    ΕΙΡΗΝΗ    ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΕΠΑΝΩΜΕΡΙΤΑΚΗ     ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ    ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ    ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ    ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ)
ΕΠΤΑΜΗΝΙΤΑΚΗ    ΓΙΑΣΕΜΗ    ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ    ΤΕΡΨΙΘΕΑ    ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ    ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΑΝΙΑ)
ΖΕΡΒΟΥΔΑΚΗ     ΧΡΙΣΤΟΘΕΑ    ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΑΒΒΑΛΟΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ    ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΔΙΑΝΑΚΗ    ΕΛΕΝΗ    ΦΥΣΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΑΖΑΚΗΣ    ΜΗΝΑΣ    ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΑΖΑΝΤΖΗ    ΑΝΤΩΝΙΑ    ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΚΑΛΜΠΑΚΗΣ    ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ    ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ    ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΑΛΟΓΡΙΔΗ    ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ    ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΑΝΑΚΑΡΑΚΗΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ    ΧΗΜΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΑΝΑΚΟΥΣΑΚΗ     ΜΑΡΙΑ    ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)- ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
ΚΑΝΑΚΟΥΣΑΚΗ     ΚΑΛΛΙΟΠΗ    ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΑΠΠΟΣ    ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ    ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΑΡΑΜΗΝΑΣ    ΔΑΜΙΑΝΟΣ    ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
ΚΑΡΑΝΔΙΝΑΚΗ     ΕΥΓΕΝΙΑ    ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΜΙΑ)
ΚΑΡΓΗ    ΔΗΜΗΤΡΑ    ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΜΟΤΗΝΗ)
ΚΕΝΔΡΙΣΤΑΚΗ    ΜΑΡΙΑ    ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΕΝΔΡΙΣΤΑΚΗΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ    ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΕΦΑΛΑ    ΙΖΑΜΠΕΛΑ    ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ, ΜΕΣΩΝ & ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΕΦΑΛΑΚΗ     ΙΩΑΝΝΑ    ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ  ΑΘΗΝΩΝ
ΚΕΦΑΛΑΚΗΣ    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ & ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε. (ΧΑΝΙΑ)
ΚΕΦΑΛΟΓΙΑΝΝΗ    ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ    ΔΙΕΘΝΩΝ, ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ    ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ    ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΟΚΟΛΟΓΙΑΝΝΗ    ΚΑΛΛΙΟΠΗ    ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΟΚΟΡΕΛΙΑ    ΚΑΛΛΙΟΠΗ    ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΟΛΟΒΟΣ    ΝΙΚΟΛΑΟΣ    ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΑΚΟΥΣΤΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΟΛΥΒΑΚΗ    ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ    ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΟΝΤΑΞΑΚΗΣ    ΝΙΚΟΛΑΟΣ    ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΑΜΟΣ)
ΚΟΡΝΑΡΑΚΗΣ     ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ    ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΡΑΣΑΝΑΚΗ    ΣΤΥΛΙΑΝΗ    ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΡΗΤΣΩΤΑΚΗ     ΖΩΗ    ΧΗΜΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΥΡΙΑΖΗ    ΑΘΗΝΑ    ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ    ΣΤΥΛΙΑΝΗ    ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΗΣ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ & ΓΕΩΡΓΙΚΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΛΑΛΑ    ΡΑΦΑΕΛΑ    ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΛΑΜΠΡΑΚΗ    ΑΡΓΥΡΩ    ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ    ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΛΑΟΥΤΑΡΗ    ΜΑΡΙΑ    ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΛΕΚΟΝΤ    ΒΙΚΤΩΡ    ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΛΙΑΝΑΚΗΣ    ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ    ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΑΘΙΑΝΑΚΗΣ    ΝΙΚΟΛΑΟΣ    ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΜΑΚΡΙΔΑΚΗ     ΕΛΕΝΗ    ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΑΚΗΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ    ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΜΑΚΡΥΔΑΚΗ    ΣΟΦΙΑ    ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΜΑΝΙΑ    ΗΡΑΚΛΕΙΑ-ΜΑΡΙΑ    ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ    ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ    ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΜΑΡΑΥΓΑΚΗ    ΧΑΡΟΥΛΑ    ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΜΑΡΚΑΚΗ    ΗΛΙΑΝΑ    ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΜΑΡΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗ     ΣΤΥΛΙΑΝΗ    ΦΥΣΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΑΡΝΕΛΑΚΗΣ    ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ    ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΑΡΝΕΛΛΟΣ    ΡΑΦΑΗΛ    ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗ    ΜΑΡΙΑΝΝΑ    ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΜΑΧΛΑ     ΓΕΩΡΓΙΑ    ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΜΕΛΑΔΑΚΗ    ΜΑΡΙΑ    ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΜΕΛΑΔΑΚΗΣ    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    ΙΚΑΡΩΝ (ΣΙ) ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ (ΣΜΑ)
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗ    ΕΙΡΗΝΗ    ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΕΛΕΣΣΑΝΑΚΗ     ΝΙΚΗ    ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΕΝΑΙ    ΚΡΙΣΤΙΑΝ    ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
ΜΕΡΑΜΒΕΛΙΩΤΑΚΗ    ΦΕΒΡΩΝΙΑ-ΝΙΚΗ    ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ, ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑΣ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΜΕΤΑΞΑΣ    ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ    ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ  ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ & ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
ΜΗΛΑΘΙΑΝΑΚΗ    ΜΑΡΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ    ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΜΗΝΑΔΑΚΗΣ     ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ    ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΟΥΤΣΙ    ΕΜΑΝΟΥΕΛΑ    ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
ΜΠΑΤΖΑΚΑΚΗ    ΧΡΥΣΗ    ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΜΠΙΡΚΟΣ    ΛΑΖΑΡΟΣ    ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΠΡΙΝΖΑ    ΣΛΑΒΙΚ    ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΩΝ (ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
ΝΑΤΣΑΚΟΣ    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ)
ΝΕΟΝΑΚΗΣ    ΠΑΥΛΟΣ-ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ    ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ    ΧΡΗΣΤΟΣ    ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΝΙΝΙΡΑΚΗΣ    ΜΙΧΑΛΗΣ    ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΑΚΟΥΣΤΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΝΤΕΡΤΖΗ    ΧΡΥΣΑΝΘΗ    ΠΛΑΣΤΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ & ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΞΕΖΩΝΑΚΗ    ΓΕΩΡΓΙΑ    ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ
ΞΥΛΟΥΡΗΣ    ΑΝΔΡΕΑΣ    ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ    ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΟΡΦΑΝΑΚΗ    ΑΦΡΟΔΙΤΗ    ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΑΖΑΡΑΚΙΩΤΗΣ    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ     ΑΙΜΙΛΙΟΣ    ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ & ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε. (ΧΑΝΙΑ)
ΠΑΠΑΔΑΚΗ    ΑΝΝΑ    ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ    ΜΙΧΑΛΗΣ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ    ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΩΝ ΑΓΑΘΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ    ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ    ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ    ΕΡΡΙΚΟΣ    ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ     ΔΗΜΗΤΡΗΣ    ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΑΠΑΔΑΝΤΩΝΑΚΗΣ    ΖΑΧΑΡΙΑΣ    ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ &ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ    ΛΗΔΑ    ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΠΑΠΑΣΤΕΦΑΝΑΚΗ    ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ    ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΑΡΑΔΕΙΣΑΝΟΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ    ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΡΑΣΥΡΗ    ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ    ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΑΣΣΑ    ΜΑΡΙΑ    ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΑΤΣΑΚΗΣ    ΜΙΧΑΗΛ    ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ, ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΕΤΚΟΒΑ    ΝΤΕΣΙΣΛΑΒΑ    ΠΟΛΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ)
ΠΕΤΡΑΚΗ    ΧΡΙΣΤΙΝΑ    ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΠΛΑΪΤΗΣ    ΝΙΚΟΛΑΟΣ    ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΛΟΥΜΗ     ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ    ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΟΛΥΖΩΑΚΗ    ΙΩΑΝΝΑ    ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΟΔΟΣ)
ΠΟΥΛΗΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ    ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΟΥΠΑΚΗ    ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ    ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΡΑΠΟΥΣΗ    ΜΑΡΙΝΑ    ΧΗΜΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΡΟΥΜΠΑΚΗΣ    ΝΙΚΟΛΑΟΣ    ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΡΟΥΜΠΑΚΗΣ    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) - ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
ΣΑΒΒΙΔΑΚΗΣ    ΧΑΡΗΣ    ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ)
ΣΑΜΠΡΟΒΑΛΑΚΗΣ    ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ    ΟΙΚΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΟΙΚΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΑΜΩΝΑΚΗ    ΝΙΚΗ-ΜΑΡΙΝΑ    ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΣΑΜΩΝΑΚΗΣ    ΓΙΩΡΓΟΣ    ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
ΣΑΧΙΝΗ    ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ    ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)
ΣΕΜΠΕΚΟΠΟΥΛΟΥ    ΠΑΡΘΕΝΑ    ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΣΗΜΑΙΑΚΗΣ    ΗΛΙΑΣ    ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΣΗΦΑΚΗΣ    ΝΙΚΟΛΑΟΣ    ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΣΟΥΓΙΑΣ     ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ    ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΣΠΑΝΑΚΗ     ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ    ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΣΤΑΝΤΑΡΜΑΚΗ    ΚΑΛΛΙΟΠΗ    ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ    ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΣΤΙΒΑΚΤΑΚΗ    ΠΕΛΑΓΙΑ    ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΣΤΙΒΑΚΤΑΚΗ    ΓΕΩΡΓΙΑ    ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΣΥΓΓΕΛΑΚΗΣ     ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ    ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΝΙΑ)
ΣΦΥΡΑΚΗΣ    ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ    ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΣΦΥΡΗΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ    ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ & ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε. (ΧΑΝΙΑ)
ΤΑΓΚΟΥΔΗΣ    ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ    ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
ΤΕΚΟΝΑΚΗΣ    ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ    ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ)
ΤΖΑΝΑΚΗΣ    ΜΑΡΙΟΣ    ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
ΤΖΕΡΜΙΑ    ΑΘΗΝΑ    ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗ    ΕΛΕΝΗ-ΖΗΝΟΒΙΑ    ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΑΚΟΥΣΤΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΤΣΑΜΚΟΣΟΓΛΟΥ    ΕΛΕΝΗ    ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΤΣΙΚΑΛΑ    ΧΡΥΣΗ    ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΤΣΙΚΑΝΔΥΛΑΚΗΣ    ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ    ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΤΣΙΧΛΑΚΗ    ΓΕΩΡΓΙΑ    ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗ    ΑΜΠΝΤΕΛ-ΣΑΛΧΙΝ    ΦΥΣΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΟΥ    ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ    ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ    ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ    ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ)
ΧΑΝΙΩΤΑΚΗ    ΛΕΥΚΗ    ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΧΑΝΙΩΤΑΚΗ    ΖΑΜΠΙΑ    ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΧΟΥΔΕΤΣΑΝΑΚΗΣ     ΜΑΡΙΟΣ    ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΧΡΗΣΤΑΚΗ    ΚΑΛΛΙΟΠΗ    ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)